מה אומרים המשתמשים?

Customer Reviews

דרך מעולה לשמור על פעילות בזמן הריחוק החברתי

Eran Kabakov (PT) - on September 27, 2020

כבר 20 שנה אני מטפל באוכלוסיות מגוונות, מאתלטים בכירים ועד קשישים. אימוני שיווי משקל הם מרכיב מפתח בתהליכי החלמה, שיפור התפקוד הפיזי ומניעת פציעות. בעבודה שלי, אחד האתגרים העיקריים הוא למדוד אובייקטיבית ביצועים והשתפרות. מבחינתי, הבעיות האלה נפתרו עם המוצרים של bobo, שמספקים לי בדיוק את הנתונים האלה על כל מטופל. bobo הופך אימונים פרופריוצפטיביים לסוג של משחק כיפי עבור המטופלים שלי, וזה עוזר להם להתמיד בעבודה הקשה לאורך זמן.
Read more

אני רופא שעוסק בפיזיותרפיה ספורטיבית ובתחום השרירים והשלד

Dr. Giuseppe Lenzo on June 30, 2020

האינטראקטיביות שבחיבור bobo לסמארטפון או לטלוויזיה משלימה את עבודת השיקום שאני מבצע ומביאה למעורבות מרבית מצד המטופל. קל לי להשתמש ב-bobo בעבודתי היומיומית, ותגובת המטופלים למכשיר הזה, בכל קבוצת גיל, היא סופר-חיובית.
Read more

אני מת על זה

Oded N. on September 11, 2020

bobo ואני זאת אהבה מאימון ראשון. חשבתי שאני אתחיל עם 6 דקות ביום של אימון קליל, אבל בפעם הראשונה הצלחתי בקושי להגיע ל-4 דקות. לא תיארתי לעצמי עד כמה המכשיר הזה מפעיל את השרירים. אבל bobo ממש ״תפס״ אותי, ואחרי שבועיים כבר הצלחתי להגיע לאימון יומי של 6 דקות. בחיים לא חשבתי שיכול להיות כל כך כיף לעבוד על שיווי משקל ושרירי ליבה. זה נותן לי מוטיבציה ומביא לתוצאות ברורות ואני פשוט אוהב את זה. אגב, לא צריך טלוויזיה, אני משתמש בטאבלט, והאפליקציה קלה מאוד לשימוש ומציעה המון תכניות אימון ומשחקים.
Read more

אני בן 60 ורציתי לשפר את שיווי המשקל שלי ולעבוד על שרירי הליבה

Dennys Feldman on October 5, 2020

בעבר כבר השתמשתי בכמה סוגים של לוחות שיווי משקל, והמוצר הזה הוא ללא ספק המועדף עלי. האפליקציה קלה מאוד לשימוש וכוללת מגוון של תכניות אימון ברמות שונות. היא גם מודדת את הביצועים בזמן השימוש ועוזרת לי לדחוף את עצמי קדימה, להשתפר ולהתאושש מהמאמץ. ההנאה באמת גדולה, ובמבחן התוצאה - כאבי הגב שהייתי חש אחרי פעילות ספורטיבית פחתו משמעותית. שיפרתי גם את שיווי המשקל, הקואורדינציה, וזמן התגובה, וכל הדברים האלה ביחד הביאו אותי למצב של מינימום פציעות באימונים.
Read more

Total blast

Benjamin A. Kaplan on September 7, 2020

I got mine for my whole family. It’s awesome, super simple setup connected easily. The only thing to mention was that I had to search the App Store a little bit (and I only mean it wasn’t the first result, it took an extra 8 seconds so obviously no problem). The games are great and the workouts will whip your butt. It gives you all your metrics and scores. It’s really advanced but they made it so a child could use it too. I would totally recommend it!
Read more

Fun addition to functional balance training!

Amanda F. on June 22 2020

Bought it for my 12-and-a-half year old son. He really loves the submarine and car games (there are 9 games included, and talking to BoBo support they promised to add more soon.)
Read more

משלוח תוך 3 ימי עסקים

אפשרות להחזרה עד 14 יום

100% שביעות רצון מובטחת

שליח עד הבית

האפליקציה

האפליקציה הידידותית של bobo מספקת ביופידבק בזמן אמת, באמצעות משחקים מרתקים מבוססי שיווי משקל, שמטרתם לדחוף אתכם קדימה, למיצוי מלוא הפוטנציאל שלכם.