שאלות ותשובות

כל מה שצריך לדעת כדי להתחיל להתאמן עם bobo

יוצאים לדרך

bobo הוא לוח שיווי משקל חכם, נייד ואינטראקטיבי. הוא מגיע עם כרית ״פיתה״ לאימוני שיווי משקל ועם אפליקציה ייעודית אינטגרטיבית, הכוללת משחקי כושר מבוססי שיווי משקל. bobo מספק משוב בזמן אמת ומאפשר מעקב אחר ביצועים, ובכך הוא מהווה חווית כושר יעילה ומהנה כאחד, עם תוצאות בולטות ומדידות.

ל-bobo יתרונות מגוונים בתחומי הפיטנס, הספורט המקצועי, השיקום והפרעות הקשב והריכוז, בהם שיפור שיווי המשקל, היציבה, הזריזות, הגמישות, הקואורדינציה, הקשב והמודעות לתנועה, חיזוק שרירי הליבה והפחתת הסיכון לפציעות ספורט. משחקי הכושר מבוססי שיווי המשקל של bobo מושלמים עבור ספורטאים תחרותיים, חובבי כושר, ילדים המתמודדים עם ADHD ומטופלי פיזיותרפיה.

אם אתם מחפשים אחר אימון שיווי משקל מהנה, מאתגר ויעיל שתוכלו לבצע בנוחיות בביתכם, bobo נוצר עבורכם.

בכל מקום! bobo הוא קל משקל ונייד, ויכול להתחבר לסמארטפון, לטאבלט או לטלוויזיה. תוכלו לתרגל באמצעותו היכן שתרצו.

חבילת ה-bobo כוללת את לוח שיווי המשקל החכם bobo, כרית שיווי משקל (״פיתה״), כבל טעינה ומשאבת אוויר.

לוח שיווי המשקל

בקלי קלות: מחברים את bobo אל כבל הטעינה המגנטי הכלול בחבילה, ואת צדו השני של הכבל מחברים ליציאת USB. הbobo נטען תוך שעה אחת בלבד, כאשר כל מחזור טעינה מספיק ל-12 שעות עבודה.

קיימות שלוש דרכים להתאמת רמת הקושי, בהתאם לצרכי הכושר שלכם:

1. באמצעות שינוי המשטח עליו מונח bobo ניתן לכוונן את רמת האתגר.

2. על ידי הוספת אוויר לכרית ה״פיתה״ תוכלו להגדיל את חוסר היציבות שלה ובכך להפוך את האימון לקשה ומאתגר יותר.

3. באמצעות בחירת רמת הקושי באפליקציה של bobo. עלייה ברמת הקושי תאתגר אתכם על ידי הגברה של מידת שיווי המשקל והזריזות הנדרשות להשגת ציונים גבוהים יותר ותוצאות טובות יותר.

bobo מיועד למשתמשים שמשקל גופם עד 450 ק"ג.

אפליקציית bobo

בהחלט! האפליקציה עובדת בצורה מושלמת בשתי מערכות ההפעלה.

בקלות רבה! הורידו את האפליקציה מ-Google Play או מחנות האפליקציות של Apple, הפעילו את bobo, פתחו אתהאפליקציה - וזהו! החיבור בין המכשירים מתבצע באופן אוטומטי. ודאו שאפשרות ה-Bluetooth מופעלת במכשיר שאליו ברצונכם לחבר את האפליקציה והקפידו לאפשר לאפליקציית bobo להשתמש במיקומכם. אם לא מתרחש חיבור אוטומטי בין bobo לבין המכשיר שעליו מותקנת האפליקציה, יש לבצע את הפעולות הבאות בסמארטפון/טאבלט/טלוויזיה חכמה: לחצו על Settings(הגדרות) > בחרו ב-Bluetooth>> לחצו על bobo ובחרו באפשרות Forget (שכח).

ניתן להשתמש באפליקציה באנגלית, באיטלקית, בסינית, ביוונית,בצרפתית, בספרדית, בפלמית, בהולנדית, ביפנית ובקוריאנית.

כן, האפליקציה ייחודית למוצרי bobo.

החיבור בין המכשירים מתרחש באופן אוטומטי. ודאו כי פונקציית ה-Bluetooth במכשירכם מופעלת וכי המכשיר נמצא בטווח של bobo, פתחו את אפליקציית bobo ולאחר מכן הדליקו את bobo באמצעות לחיצה על כפתור ההפעלה.

ניתן להתאים את רמת הקושי של חלקי האימון השונים, של מבחני שיווי המשקל ושל המשחקים באמצעות לחיצה על סמל ההגדרות באפליקציה. לאחר מכן יש לבחור ברמה הרצויה.

בוודאי! תוכלו לחבר את bobo לכל טלוויזיה חכמה, בדרכים הבאות:

שיקוף – עבור מכשירי iOS בחרו ב״שיקוף מסך״ / עבור מכשירי Android בחרו ב״ליהוק״.

HDMI - חברו את המכשיר הנייד ליציאת ה-HDMI של הטלוויזיה החכמה. קיימים מתאמים המיועדים ליציאות USB-C, מיקרו USB או חיבור לייטנינג.

נציגי שירות הלקוחות שלנו זמינים למענה לכל שאלה, על מנת שתוכלו להפיק את המרב מחוויית ה-bobo. אנא שלחו אלינו דוא"ל לכתובת support@bobo-balance.co.il או חייגו 052-3874987.

תשלום

ניתן לשלם באמצעות כל אחד מכרטיסי האשראי הנפוצים, ב-PayPal, בהעברה בנקאית או בהמחאה (צ׳ק).

בהחלט! החזר כספכם מובטח עד 14 ימים מיום הרכישה.

משלוח

45 ש"ח לכל חלקי הארץ.